O nás

Firma Trison Office, s.r.o. byla založena v listopadu 1997 a od 1. ledna 1998 se stala nástupcem účetní firmy Trison Plzeň. Tu jako sdružení fyzických osob založili současní společníci a jednatelé Trison Office už 24. dubna 1991 se sídlem v Bolevecké ulici v Plzni. Společnost Trison Office poté poskytovala účetní služby v Koperníkově ulici (1993-94) a na Klatovské třídě (1994-99). Od května 1999 je sídlo firmy ve Vřesinské ulici v klidné čtvrti Plzeň-Božkov.

Jsme malá společnost s individuálním přístupem kvalifikovaných pracovníků. Udržujeme omezený počet stálých klientů, kterým jsme schopni se kvalitně věnovat na profesionální úrovni.

Firma od počátku poskytuje služby v oblasti účetnictví, daní, zpracování mezd a poradenství. Pro své klienty zajišťujeme daňové poradenství a audit. Účastníme se řady kvalitních odborných školení a seminářů, sledujeme vývoj zákonů a předpisů.

S klienty uzavíráme smlouvu o dílo, ve které ručíme za mlčenlivost a správné zpracování předmětu smlouvy. Agendy po zpracování předáváme klientům k archivaci dle dohody.

Komunikujeme s úřady, v případě zájmu klienta zastupujeme nebo se účastníme při všech kontrolách. Samozřejmostí je provádění kontroly FÚ v naší provozovně. Úzce spolupracujeme s firmou Trison s.r.o. se sídlem v Praze 10, Vinohradská 165, www.trison.cz